Obserwatorzy

piątek, 7 czerwca 2013

Fala Islamu zalewa Europę?

Myślę, że odpowiedź na to pytanie jest prosta i oczywista. Prawda jest taka, że największa i najbrutalniejsza religia świata, jaką jest Islam, stopniowo przejmuje Nasz kontynent, czemu My bezsilnie się przyglądamy.
Muzułmańscy ekstremiści zamieszkujący Europę coraz silniej walczą o swoje "prawa", które rzekomo daje im ich święta księga, czyli Koran. Nie potrafią zrozumieć tego, że nie są już w jednym z patologicznych krajów islamskich i że, podlegają prawu państwa w którym obecnie przebywają.

Mało tego! Starają się narzucić Nam (wg Koranu "niewiernym) swoją chorą religie, w której pedofilia i torturowanie kobiet są zjawiskami w pełni dozwolonymi i objętymi prawną ochroną.
Według tych pojebów (najmocniej przepraszam za tę inwektywę, ale moim zdaniem inaczej trudno ich nazwać), każdy kto nie jest muzułmaninem zasługuje na śmierć, po której jako niewierny trafi do piekła, gdzie będzie płonął w ogniu. W skrócie jeśli jakiś islamski czubek uzna, że nie wierzysz w wielkiego allaha to ma prawo odciąć Ci głowę maczetą i pograć nią sobie w piłkę z resztą swoich pobratymców. Brzmi znajomo? Do tego jeśli będzie miał farta, to po zabójstwie załapie się na wywiad do kamery i zyska sławę w telewizjach informacyjnych na całym świecie, które na dodatek będą starały się umniejszyć jego winę. (Co tam, że w biały dzień obcięło się komuś głowę na ulicy, przynajmniej wcześniej naostrzyło się nóż, by ofiara tak bardzo nie cierpiała). Możemy nawet stwierdzić, że jeśli ktoś "przez przypadek" został mordercą to najlepiej niech przerzuci się na Islam, wtedy przynajmniej będzie miał jakieś uzasadnienie i linię obrony w razie ewentualnego ujęcia.

Niestety islamizacja Europy w wielu krajach osiągnęła już wymiar znacznie większy niż można było się tego spodziewać. Obowiązek nauki religii Islamu i zakaz używania chrześcijańskich nazw świąt kościelnych to tylko niektóre przykłady wpływu islamu na Kulturę Zachodnią. Strach pomyśleć co stanie jeśli pozwolimy tym fanatykom na więcej. Dlatego ogarnijmy się i powiedzmy stanowcze NIE islamizacji Europy. Osobiście jestem za masowymi deportacjami tych "kulturowo-religijnych intruzów", tam skąd przybyli wraz z swoją chorą,pełną nienawiści i przemocy wiarą.

Po raz pierwszy chyba szczerze doceniam to, że Polska jest tak silnie konserwatywnym krajem, o tak mocno zakorzenionej tradycji narodowej. To daje mi pewność, że Islam nie wejdzie do Nas tak łatwo jak do Francji czy Norwegii. Uważam, że każdy fanatyzm w skrajnej postaci należy tępić wszelkimi możliwymi środkami, a tolerancja dla odmienności też ma swoje granice i kiedyś się kończy!

Poniżej umieszczam kilka filmów odnoszących się do Muzułmanów w Europie.
Muzułmanie w Anglii:Szok dla pewnej młodej Angielki

2 komentarze:

  1. dobrze napisane, zgadzam się w 100%

    OdpowiedzUsuń
  2. Islam sam sobie nie pójdzie z Europy - będziemy musieli z nim walczyć na śmierć i życie. Albo my, albo oni. Innej alternatywy nie ma.

    OdpowiedzUsuń